Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kari Nerg

Toimitusjohtaja
+358 44 341 8514
kari.nerg@boreo.com
LinkedIn

Aku Rumpunen

Talous- ja rahoitusjohtaja
+358 40 556 3546
aku.rumpunen@boreo.com
LinkedIn

Parent company

Mari Katara

SVP, People & Sustainability
+358 40 830 6206
mari.katara@boreo.com
LinkedIn

Anita Kaasalainen

IR & Sustainability
anita.kaasalainen@boreo.com
LinkedIn

Jesse Petäjä

Yrityskaupoista vastaava johtaja ja Tekninen kauppa -liiketoiminta-alueen johtaja
+358 40 706 9450
jesse.petaja@boreo.com
LinkedIn

Sami Hanerva

Head of FC
sami.hanerva@boreo.com
LinkedIn

Electronics

Joni Sollo

Business Control & M&A
joni.sollo@boreo.com
LinkedIn

Tomi Sundberg

SVP, Electronics business area and Head of Development-strategy
tomi.sundberg@boreo.com
LinkedIn

Technical trade

Martti Kultalahti

Business Control & M&A
martti.kultalahti@boreo.com

Richard Karlsson

Tekninen kauppa -liiketoiminta-alueen johtaja
richard.karlsson@boreo.com

Jesse Petäjä

Yrityiskaupoista vastaava johtaja ja Tekninen kauppa -liiketoiminta-alueen johtaja
+358 40 706 9450
jesse.petaja@boreo.com
LinkedIn

Fredrik Handspik Dahlänger

Business Control & M&A
fredrik.handspik.dahlanger@boreo.com
LinkedIn

Muut yhteystiedot

Lisätietoja Boreo-konserniin kuuluvista yhtiöistä ja tarkemmat yhteystiedot löytyvät seuraavista osoitteista:

Elektroniikka-liiketoiminta-alue

Tekninen kauppa -liiketoiminta-alue